It has come to this...
I fill up at least two times a week running all of my kids around
AND
AND
It's supposed to get up to $6 a gallon this summer
but I think I have found a solution-
It will seat our whole family and I won't even need to vacuum up
all the crumbs my kids leave!
GENIUS, I know....
2 comments:
That is awesome! U totally need to get one!
LOL I pictured more of a motorcycle with two big side cars (or whatever they are called) 3 kids on each side! You are so funny Beck.
Post a Comment